Ekonomi

Yeni CEPTETEB üyelerine 1.200 TL nakit iade fırsatı

Türkiye İktisat Bankası (TEB), Aralık ayında ilk kez CEPTETEB müşterisi olan ve internet alışverişlerini CEPTETEB Banka Kartı ile yapanlara 12 ay boyunca ayda 100 TL ve toplamda 1.200 TL’ye varan kazanma fırsatı sunuyor. Kampanya ile aylık 2.000 TL ve üzeri harcama şartını sağlayanlar, toplam harcama bedeli içerisinde internet alışveriş bedelinin %5’i kadar nakit iade hakkı kazanıyor.

Kampanyadan yararlanmak için son tarih 31 Aralık

1-31 Aralık tarihleri ​​arasında geçerli olacak kampanyaya katılabilmek için tüketicilerin ilk defa CEPTETEB üyesi olması gerekmektedir. CEPTETEB üyesi olmak çok kolay. Tüketiciler, CEPTETEB Taşınabilir uygulamasından görüntülü görüşme yaparak veya https://www.cepteteb.com.tr adresindeki “Müşteri Olun” bölümündeki formları doldurarak hızlı bir şekilde CEPTETEB müşterisi olabilir.

CEPTETEB Banka Kartı’nı alan CEPTETEB’li müşteriler, CEPTETEB Mobil’in Kart Ayarları menüsünden ana şubesinin CEPTETEB olduğunu kontrol etmelidir. Daha sonra “İnternet Alışverişinde Kullan” seçeneğini “açık” olarak güncelleyen müşteriler, kartlarını e-ticaret ve online harcamalarında hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu