Haber

İstekli Turizm Elçileri tanıtılacak

400 İstekli Turizm Elçisi, Türkiye’nin vitrini ve en değerli kültür turizmi rotası olan Fatih’e gelen turistlere seyahatlerini sorunsuz tamamlamaları için yardımcı olacak.

Proje ile şehre gelen turistlerin memnuniyetini sağlamanın yanı sıra projeye gönüllü olarak dahil olan gençlere sosyalleşme, yabancı dil pratiği yapma ve dünyanın dört bir yanından gelen insanlarla tanışma fırsatı sunuyor. İstanbul.

Projede yer alan Turizm Elçileri; Sultanahmet, Ayasofya, Yerebatan, Divanyolu, Kapalıçarşı ve Eminönü bölgelerinde İngilizce, İspanyolca, Almanca, Arapça, Fransızca, Farsça, Korece, Japonca, Çince, İtalyanca ve Rusça gibi çeşitli dillerde turistlere ücretsiz rehberlik hizmeti vermektedir. . Proje sonunda çeşitli dillerde “Bana Sor/Bana Sor” yazılı tişörtlerle hizmet veren 15-30 yaş arası gençlere katılım sertifikaları veriliyor.

Tanıtım programına Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, İTO-Turizmi Geliştirme ve Eğitim Vakfı Başkanı Bahadır Yaşık katılacak.

İstanbul Valisi Davut Gül’ün de katılması beklenen program, 19 Temmuz Çarşamba günü saat 11:00’de Sultanahmet Meydanı’nda gerçekleşecek.

cemisgezek-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu