Yaşam

Osman Sonant, Aşk-ı Memnu’nun yeni Adnan’ı! Gören herkes aynı yorumu yaptı: Behlül’den daha yakışıklı

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Selçuk Sistem, Hazal Kaya ve Nebahat Çehre’nin paylaştığı Aşk-ı Memnu dizisi yayınlandığı döneme damga vurdu. Bugün bile bölümleri büyük bir ilgiyle izlenen dizinin filmi “Bihter” olacak. Filmin merak edilen kadrosu netleşmeye başladı.

YENİ ADNAN BAY. TEMİZLEMEK

Bihter, Behlül, Firdevs Hanım, Nihal, Beşir ve Peyker’den sonra dizide Beşir rolünü oynayacak isim kesin olarak belli oldu. Adnan Bey’i sinemada daha önce birçok projede yer almış 43 yaşındaki başarılı oyuncu Osman Sonant canlandıracak. Merakla beklenen filmde Bihter rolünde Farah Zeynep Abdullah, Behlül rolünde Boran Kuzum, Nihal rolünde Helin Kandemir, Firdevs Hanım rolünde Hande Ataizi, Peyker rolünde Nezaket Erden, Beşir rolünde Lorin Merhart ve Matmazel rolünde Ebru Özkan Bihter rolünü oynayacak.

“ADNAN BEHLÜL’DEN DAHA İYİ”

Bihter sineması, ekibin belirlenmesinin ardından sosyal medyanın gündemi oldu. Adnan Bey’i canlandıracak Osman Sonant’ı Bühlül’ü canlandıracak Boran Kuzum’dan daha güzel bulan sosyal medya kullanıcıları, “Adnan daha yakışıklı, Behlül’e bakmıyorum” gibi yorumlar yapmaya başladı.

baykanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu