Yaşam

Kalp Kırıklığı Yapımcısı Ayça Ayçin Turan ve Alp Navruz İddialara Yanıt Verdi

Sezonun en yeni yapımlarından biri olan Yürek Çıkmazı TRT ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Dizi devam ederken bomba gibi bir tez ortaya atıldı. Yapımcı Faruk Turgut, Kalp Kırıklığı dizisinin başrol oyuncularından Alp Navruz’un sevgilisi Ayça Ayçin Turan’dan Kalp Kırıklığı projesi nedeniyle ayrıldığı iddiaları hakkında açıklama yaptı. Ne olduğunu görelim?

İçeriğimize göz atın.

Başrollerini İrem Helvacıoğlu ve Alp Navruz’un paylaştığı dizi ekranlara başarılı bir giriş yaptı.

Mesut Akusta, Ayça Bingöl ve Dilara Aksüyek gibi isimleri bir araya getiren dizi dramatik yönüyle de oldukça dikkat çekiyor.

Kişilik bozuklukları ve kadına şiddet gibi temaların işlendiği dizide İrem Helvacıoğlu, Avukat Zeynep karakterini canlandırıyor.

İddialara göre Zeynep karakteri, Helvacıoğlu’ndan önce Ayça Ayçin Turan’a gönderilmiş ve senaryoyu çok beğenen Turan, o dönemde birlikte olduğu Alp Navruz’a proje hakkında konuşmuştu.

Ada Masalı dizisinde de ortak olduğu sevgilisi Ayça Ayçin Turan’dan habersiz olan Navruz, Halil rolü için Kalp Kırıkları dizisinin yapımcısıyla görüştü.

İddialara göre Navruz, ekranlarda Ayça Ayçin Turan ile yeniden ortak olmak istiyordu. Turan, sevgilisi Alp Navruz ile bu projeye ortak olarak kendini tekrarlamak istemediği için yapımdan af diledi.

Bu krizi atlatamayan ikili, birbirlerinin işlerine karıştıkları gerekçesiyle ayrılma kararı aldı. Tüm bu iddialara dizinin yapımcısı Faruk Turgut’tan bir açıklama geldi.

“Bugünkü haberler tamamen asılsızdır” ifadelerini kullanan yapımcı, “Gönüller dizisindeki Avukat Zeynep karakteri için görüştüğümüz oyuncular arasında Ayça Ayşin Turan da vardı ancak bütçe konusunda kendisi ile anlaşamadık. “

“Baştan beri Alp Navruz’a göre partner seçtik ve İrem Helvacıoğlu ile anlaştık. Alp Navruz’un partner seçimi ile ilgili herhangi bir talebi olmadı.”

Ayrıca iki sevgili ile çalışmanın dizinin geleceği için risk oluşturma ihtimalini de göz önünde bulundurarak İrem Helvacıoğlu ile çalışmayı daha uygun bulduk” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu