Haber

Gediz Belediyesi Yaz Spor Okullarına Malzeme Desteği Verdi

Kütahya’nın Gediz Belediyesi, yaz sporokullarda okuyan öğrencilere malzeme ve ekipman sağladı.

Spor okuluna devam eden ve yaz spor okullarında öğrenim gören ve bu yıl öğrenci rekoru kırılan öğrenciler için Gediz Gençlik ve Spor Müdürlüğü tesislerinde malzeme ve ekipman dağıtım töreni düzenlendi.

Göreve geldikleri günden bu yana gençlerin ve çocukların yanında olduklarını belirten Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, “Ücretsiz olarak açılan Yaz Spor Okullarında okuyan öğrencilerimize spor malzemesi ve ekipman desteği sağladık. Çocukları spora yönlendirmek için ilçemizde “Gençlerimizin, çocuklarımızın, hemşehrilerimizin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Tüm çocuklarımıza bol eğlenceli ve sağlıklı günler dilerim.”

Spor Okullarında protokol üyeleri tarafından sporculara tişört hediye edilirken, yüzme kurslarında öğrencilere bone dağıtıldı.

Gençlik Hizmetleri Spor Bölge Müdürlüğü’nde tören; Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, AK Parti Gediz İlçe Başkanı Mehmet Erkan, Gediz elediye Başkan Yardımcısı Şule Bilgili, Kent Konseyi Üyeleri, Gençlik Hizmetleri Spor Bölge Müdürü Muhammed Keskin, antrenörler ve öğrenciler katıldı. – KÜTAHYA

habersalipazari.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu